img

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این وبسایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نرم افزار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت و نرم افزار به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین اصلی کاربران نرم افزار

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روز پردازش می‌‏شوند. این وبسایت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی خرید مانند دیسکانکت یا اشکالات فنی هنگام خرید ، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
قطعه ای که محصولات ما بر اساس آن سیستم شما را شناسایی می کند هارد اصلی سیستم شماست که ویندوز شما هنگام خرید روی آن نصب بوده است . فقط با سوختن و یا از بین رفتن هارد، نرم افزار از کار افتاده و با نصب هارد جدید لازم به خرید مجدد نرم افزارها است.با تعویض ویندوز و یا تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری دیگر(بغیر از هارد اصلی سیستم) هیچ مشکلی برای اجرای نرم افزار پیش نخواهد آمد و اگر هم مشکلی بود پشتیبانی ، ظرف کمتر از نیم ساعت به صورت رایگان یک نسخه از محصول خریداری شده را در اختیار خریدار خواهد گذاشت.
تولید کننده میتواند از ارائه محصولات به هر شخص حقیقی و یا حقوقی خودداری کند و مبلغ پرداختی را برگشت دهد
هر گونه دستکاری ، یا کپی غیر مجاز یا انجام کاری که باعث شکستن قفل محصولات نرم افزاری ما شود جرم محسوب شده و پیگرد قانونی مارا در بر خواهد داشت و صد البته از دید ما حرام خواهد بود


ما همیشه در حال طراحی و تولید و بهتر کردن محصولاتمان هستیم و همیشه آپدیتها را به رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم . امیدواریم سهمی هرچند کوچک در راحت تر کردن امور شغلی و کسب و کار شما داشته باشم.