img

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده ازآدوس و نستگار

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از نرم افزار آدوس و نستگار به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت جهت آپدیت ، خرید , دانلود و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین زیر از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آدوس و نستگار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نرم افزار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت و نرم افزار به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین اصلی کاربران نرم افزار

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روز پردازش می‌‏شوند. این وبسایت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی خرید مانند دیسکانکت یا اشکالات فنی هنگام خرید ، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
قطعه ای که آدوس و نستگار بر اساس آن سیستم شما را شناسایی می کند هارد اصلی سیستم شماست که ویندوز شما هنگام خرید روی آن نصب بوده است . فقط با سوختن و یا از بین رفتن هارد، نرم افزار آدوس و نستگار از کار افتاده و با نصب هارد جدید لازم به خرید مجدد آدوس و نستگار است.با تعویض ویندوز و یا تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری دیگر(بغیر از هارد اصلی سیستم) هیچ مشکلی برای اجرای آدوس و نستگار پیش نخواهد آمد و اگر هم مشکلی بود پشتیبانی ، ظرف کمتر از نیم ساعت به صورت رایگان یک نسخه از آدوس و نستگار را در اختیار خریدار خواهد گذاشت.
تولید کننده آدوس و نستگار میتواند از ارائه آدوس و نستگار به هر شخص حقیقی و یا حقوقی خودداری کند و مبلغ پرداختی را برگشت دهد
هر گونه دستکاری ، یا کپی غیر مجاز یا انجام کاری که باعث شکستن قفل آدوس و نستگار شود جرم محسوب شده و پیگرد قانونی مارا در بر خواهد داشت و صد البته از دید ما حرام خواهد بود


ما همیشه در حال طراحی و تولید و بهتر کردن محصولاتمان هستیم و همیشه آپدیتها را به رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم . امیدواریم سهمی هرچند کوچک در راحت تر کردن امور شغلی و کسب و کار شما داشته باشم.